Save the date, aanvullende info volgt z.s.m.!
Locatie
20 september 2021
Op maandag 20 september organiseert Rail Cargo een feestelijke netwerkbijeenkomst in het Spoorwegmuseum te Utrecht. Centraal staat ‘elkaar ontmoeten en verbindingen maken’
Locatie
20 september 2021
Op maandag 20 september organiseert Rail Cargo een feestelijke netwerkbijeenkomst in het Spoorwegmuseum te Utrecht. Centraal staat ‘elkaar ontmoeten en verbindingen maken’
De bouw van het Theemswegtracé is zo goed als gereed. Daarom nodigen we je graag uit voor de Open Dag op 9 oktober 2021. Je maakt een virtueel tochtje over het tracé, je bekijkt de bouw van het project via een spectaculaire laservoorstelling en je kunt een prijs winnen met een kennisquiz.
We willen je als betrokkene van het project of als omwonende van het Theemswegtracé bedanken voor de goede samenwerking en met trots laten zien wat we gebouwd hebben: een nieuw viaduct met ruim vier kilometer verhoogd spoor, twee stalen boogbruggen en een trogbrug.
Wil je een kijkje komen nemen, reserveer dan je (gratis) toegangskaarten hier:
Heb je vragen over het initiatief Rail Freight, The Future is Ours? Wil je ambassadeur worden? Of overweeg je om goederen per spoor te vervoeren? Neem dan contact met ons op. Laat een bericht met jouw gegevens achter en we nemen binnen 2 werkdagen contact met je op.